ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

www.ALbaSecurity-Crew.net
Antar Te Nderuar Te ALbaSecurity Crew Mir Se Keni Ardh Ne Forumin Ton ALbaSecurity Crew Shpresoj Se Do Tja Kalojm Mir Se Bashku .!
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Pyetje & Pergjigjije

Ky eshte nje nder forumet me te rendesishme qe ka Vs-Team. Kėtu gjithashtu mund tė bėjme pytje, nė kėtė forum do tju jepet ndihma sa mė e shpejt dhe do te keni ndihmė tė siguruar, staffi i Vs-Team sė bashku me gjithė antaret tjerė ndihmon juve tė perballoni atė program apo debat dhe tė zgjedhni me ndihmėn tonė. Jemi nė sherbimin tuaj 24.h 7 ditet e javes, dhe krejt kėta FALAS
311Mon Apr 21, 2008 2:10 pm
Qendr@King A po ju pelqen Vs-Team.Org
Asnjė mesazh i ri

Lajmet e Portalit

Lajmet e Portalit tė gjitha do te jenė kėtu, nėse keni deshir te bėni njė postim dhe aj postim te paraqitet ne portal atėher bėjėni kėtu, kėtu do te ket shum lajme nga bota e informatikės dhe teknologjisė, si dhe gjitha tė fundit te internetit dhe zbulime
00

......::|| Hacking & Security ||::......

 
Asnjė mesazh i ri

Hacking

Nė forumin tonė Hacking do tė gjėni dhe mund tė postoni shumė gjėra interesante dhe mjaft tė vlefshme, muund tė bėni postimet tuaja pėr siguriminin e kompjuterit tuaj, mund te tregoni lajmet e fundit rrėth botes sė Security, te bashkebisedojmė pėr kėtė, dhe mund te gjeni mjetet e nevoitura pėr security, po ashtu kėtu mund te gjėni edhe licensat e shum programeve te cilat paguhen, e ne ju mundesojmė qė ato ti celni falas.
2846Wed Apr 16, 2008 1:46 pm
ReAlKiNg Konto Gjermane Postoni Ketu.!!
Asnjė mesazh i ri

Warez

Warez Free Appz Games Mp3z Hacking Serialz Crackz Ftpz Romz.. Post http/ftp links here, requests and all kinds of warez talk allowed here...
24Thu Feb 28, 2008 4:06 pm
BlackID Shkarkoni Antivirusa Full Ketu.!
Asnjė mesazh i ri

Exploits

Shfrytezuesit / Birucat apo mė mirė tju thojmė Exploits, gjithcfare ka tė bėj me kėtė tem do te gjėni nė kėtė forum, dhe mund tė postoni ato. Kėtu ka shum exploit tė ndryshem, dhe mė te fundit, gjithashtu ato qė janė te postuame kėtu punojn 100% vetem duhet gjetur menyra si ti perdorur ato. Gjithashtu edhe nė kėtė forum do te gjeni buricat apo bugs te web faqeve apo scripteve.
11Fri Feb 29, 2008 6:31 pm
ReAlKiNg Hack Phbb Exploit
Asnjė mesazh i ri

Tutorials & Mesime

Kėtu do tė gjėni eBooks nė Lidhje me Temat: * Cryptography * Database IP and Networking * Magazines * Misc Crap * Operating Systems * Piracy * Programming * Security * Software * Webdesign and Graphics * Web Servers Nė kėtė forum do tė kėtė shumė tema dhe postime interesante, qe do tju ndihmojnė juve nė shum gjėra. Mėsimet apo tutorialet mė tė vlefshme te kėtij forumit janė te shkruara nga vet staffi i aSt-cReW apo nga vet antaret tė cilet kontribojne pėr te gjithė Shqiptarėt.
3146Tue Apr 15, 2008 4:49 pm
Qendr@King Film I Fshehur ne Windows Xp

......::|| Chat's Programe ||::.....

 
Asnjė mesazh i ri

Chat Programs

Forumi i dedikuar tė gjithave chat Programeve si: * mIRC * MSN Messenger * AIM * Yahoo Messenger * Paltalk * Gmail chat * dhe shume tjera.
00

......::|| Filma , Muzikė ||::......

 
Asnjė mesazh i ri

..:: DeSiGn Nga Ju ::..

Nė forumin e Deizajnėve te Vs-Team mund tė gjeni dhe mund te postoni shumė gjera interesante qe kan te bėjnė me dizajn, si template per vbulletin, phpbb, joomla, template per web faqe, Brush per PhotoShop e dhe shumė e shumė gjera tjera qė kan tė bjene me dizajn. Perpos mos te postoni programe pėr dizajn.
521Sat Mar 29, 2008 9:30 am
ReAlKiNg Dizajn qe e kom bo per Bessin ADMININ e ktij forumi
Asnjė mesazh i ri

Filma / Movies

Nė kėtė forum mund tė bėni debate tė diskutoni per filmat dhe video klipet. Mund tė bisedoni edhe pėr aktoret, tė jepni apo tė gjėni shum informacione mbi filmat, tė na anticiponi ndonje film te ri dhe tė na tregoni mė shume pėr tė. Gjithashtu mund edhe tė shperndani filma nė forumatet Video tė ndryshem si DVD, DivX, avi, flv...
33Fri Mar 21, 2008 2:17 pm
ReAlKiNg Ketu Beni Kerkesat Per Filma / Movies
Asnjė mesazh i ri

Muzika / Video

Nė forumin tonė Muzika Video mund tė bisedoni tė bėni debate rreth muzikes, tė shprehni mendimet tuaja ndaj muzikes, cila muzike ju pelqen, te bisedoni per kangtaret kėngėt e tyre, te postoni dhe tė gjeni shum tekste kengesh. Githashtu mund te bshkangjitni dhe tė shperndani MP3 apo kėngė nė formate tjera tė Audio.
1415Sat Mar 29, 2008 7:17 pm
ReAlKiNg KoSoVa-PoWeR FeaT. 2TiGHT - NJE DESHIR

......::|| Sherbime,Oferta ||::......

 
Asnjė mesazh i ri

Oferta & Kerkesat

Ne forumin Vs-Team- Free Oferta do te jen te gjitha ofertat te mundesuar antareve tone, te mundesuara nga staffi i Vs-Team apo edhe nga vet antaret tane. Ketu gjinden shum oferta si Wrb Hosting, Domain Nanem, hapesira te caktuara online, sms falas, thirrje falas... dhe shume e shume gjera tjera te reja dhe te pa para
716Fri Apr 25, 2008 10:20 pm
ReAlKiNg Ofert Per Userbar
Asnjė mesazh i ri

Shopping / Pazar

Ne forumin tone Shopping / Pazar, forumin e blerjes / shitjes qe mund te behet permes King-Crew do te keni mundesi te bleni dhe te shitni gjerat tuaja online, apo ti dergon ato shpallje ne kete forum i cili eshte special i rezervuar per kete gje. Ju lutem vetem qe te jeni sa me korrekt dhe te drejt ne keto gjera.
00

......::|| Diskutime Shoqerore ||::.....

 
Asnjė mesazh i ri

Pershendetje Dhe Urime

Nė Temen Pėrshėndetje Dhe Urime Mundeni Tė Ia Uroni Graden Ndonjė Antari Apo Ta Pėrshėndesni Ndonje !!! Gjithashtu Dhe Festat Qė Kemi...
49Fri Mar 28, 2008 7:05 pm
BlackID Urime Graden S.Moderator KoSOvA-PoWeR
Asnjė mesazh i ri

Prezento Veten

Prezento VetenPasi tė regjistrohėni mund tė postoni dicka rreth vets tuaj kėtu (emrin, mbiemrin, vendbanimin, profesionin etj...). Mund tė hapni temė tė re me kėto tė dhėna.
1435Tue Apr 15, 2008 3:21 pm
ReAlKiNg Pershendetje
Asnjė mesazh i ri

Sport

Diskutime rreth ngjarjeve sportive nė Kosovė, Shqipėri dhe nė tėrė botėn
631Tue Apr 29, 2008 11:02 pm
Qendr@King Lajmet e Futbollit Ketu
Asnjė mesazh i ri

Historia Shqiptare

Diskutoni mbi historinė tone duke sėrvirur fakte historike qė mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetė ata qė e jetuan nje pjesė tė historise.
11Sun Apr 13, 2008 11:58 pm
Qendr@King Historia e Kosoves ?
Asnjė mesazh i ri

Argetime

Nė kėtė forum mund tė argetoheni dhe zbaviteni mė shumė gjėra tė ndryshme. Humore, video qesharake, dhe shumė e shumė gjera tjera argetuase.
14Mon Apr 14, 2008 12:00 am
Qendr@King Jepeni nje kshill , kritik , sygjerim , lavdat per anetarin qe poston nalt jush !!
Asnjė mesazh i ri

Reklamo Web Faqen Tuaj

Kėtu mund tė reklamoni faqen tonė, por vetėm nėse i permbani rregullave. Ju lutem qe mos tė reklamoni pa lexuar rregullat dhe pa perballuar ato.
22Fri Feb 29, 2008 7:03 pm
ReAlKiNg l l CrAcKeR-BeSi.Ch l l

......::|| Shkencat Natyrore ||::.....

 
Asnjė mesazh i ri

Matematik

Matematika shpeshherė quhet mbretėreshė e shkencave. Ajo merret me studimin e raporteve sasiore dhe cilėsore tė objekteve konkrete dhe abstrakte, si dhe me studimin e formave hapėsinore. Sipas Burbakistėve (Nicolas Bourbaki) ajo ėshtė shkencė qė studjon relacionet dhe nė thelbin e saj ėshtė kuptimi i numrit. Matematika ėshtė shkencė deduktive d.m.th pėrfundimet e saj janė tė pėrgjithshme dhe tė sakta.
11Sun Apr 13, 2008 11:50 pm
Qendr@King Detyre Nga Matematika
Asnjė mesazh i ri

Gjeografia

Gjeografia (nga greq. γη / γαια, gi / gea - tokė, dhe γραφειν, grafin - shkruaj, (pėr) shkrim) ėshtė shkenca qė studion, pėrshkruan, sqaron dhe e riparaqet tokėn nė pamjet e saj fizike, si edhe hapėsirėn, mjedisin dhe vendin e jetesės , ndėrveprimin dhe pasojat e organizmave, gjallesave tė sipėrfaqes sė saj. Pra, ajo studion trojet, qofshin ato natyrore apo njerzore, dhe ecuritė (proėeset) qėi ndikojnė ato, si dhe pse ato ndryshojnė me kalimin e kohės, dhe si ato ndryshojnė nė hapėsir
22Sun Apr 13, 2008 11:54 pm
Qendr@King Gjeografia E Republikes Se Kosoves ?
Asnjė mesazh i ri

Biologjia

Biologjia (nga greq. βίος, vios - jetė, dhe λόγος, logos - fjalė, mėsim, dije) ėshtė degė e shkencės qė merret me studimin e jetės. Ajo studion veėoritė fizike dhe sjelljen e organizmave, klasifikimin e tyre, prejardhjen dhe zhvillimin e llojeve (specieve) dhe ndėrveprimin qė kanė njėra me tjetrėn nė lidhje me mjedisin.
00
Asnjė mesazh i ri

Fizike & Kimi

Fizika ėshtė shkenca e cila studion ligjet themelore tė gjithėsisė duke iu referuar lėndės dhe energjisė - si dhe bashkėveprimit midis tyre - prej tė cilave gjithėsia pėrbėhet. Fizikė ėshtė shkenca nėpėrmjet sė cilės njerėzit pėrpiqen tė shpjegojnė dukuritė natyrore. Kimia ėshtė shkenca ose me saktė ajo e degė e shkencave natyrore qė merret me studimin e ndėrtimit dhe vetive tė materiės dhe transformimeve tė saj. ėshtė studimi i vetive dhe strukturės sė atomeve (duke pėrfshirė dhe izotopet e tyre tė qėndrueshėm apo radioaktive), tė pėrbėrjeve dhe molekulave, tė pėrzierjeve dhe tė tretėsirave, si elemente bazė tė natyrės dhe se si ato kombinohen pėr tė formuar stadet e ndryshme tė materies qė na formojnė nė dhe ēdo gjė qė na rrethon.
00
Asnjė mesazh i ri

Shkencat tjera Natyrore

Gjithcka rreth shkencave tjera natyrore.
00

......::|| Gjuhet Programuse ||::......

 
Asnjė mesazh i ri

HTML/DHTML

HyperText Markup Language / Dynamic HyperText Markup Language
00
Asnjė mesazh i ri

JAVA

Diskutime, Komente, Kode te ndryshme rreth Gjuhės Programuese JAVA
00
Asnjė mesazh i ri

C / C++

Diskutime, Komente, Kode te ndryshme rreth Gjuhės Programuese C/C++/C#
00
Asnjė mesazh i ri

PHP & MySQL

Hypertext Preprocessor & MySQL
00
Asnjė mesazh i ri

Visual Basic

Diskutime, Komente, Kode te ndryshme rreth Gjuhės Programuese VisualBasic & VisualBasic.NET
12Fri Mar 28, 2008 10:45 am
ReAlKiNg Disa web faqe per Visual Basic:

......::|| Recyclebin & Shporta ||::.....

 
Asnjė mesazh i ri

Recycle Bin (shporta)

Kjo eshte shporta e riciklimit te forumit tone Vs-Team ku jan te gjitha postet e vjetra dhe te fshira nga Administratoret apo Super Moderatoret tane. Jane postime te vjeetra dhe shum te pa vlefte, te cilat ruhen ne kete arkiv, dhe gjithashtu jane te gjitha te mbydhura.
00
 ALbaSecurity  Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 339 artikuj
Forumi ka 53 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri clefastro
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 146 mė Tue Aug 13, 2019 1:24 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Users having a birthday today : liridoni (32)
Users with a birthday within the next 7 days: BliniHack (31)
Legjenda : [ Administrators ][ Moderator ][ SuPeR MoDeRaToR ][ Designer ][ VIP ][ Gold Nember ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur