ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

......::|| Filma , Muzikė ||::......

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

..:: DeSiGn Nga Ju ::..

Nė forumin e Deizajnėve te Vs-Team mund tė gjeni dhe mund te postoni shumė gjera interesante qe kan te bėjnė me dizajn, si template per vbulletin, phpbb, joomla, template per web faqe, Brush per PhotoShop e dhe shumė e shumė gjera tjera qė kan tė bjene me dizajn. Perpos mos te postoni programe pėr dizajn.
521Sat Mar 29, 2008 9:30 am
ReAlKiNg Dizajn qe e kom bo per Bessin ADMININ e ktij forumi
......::|| Filma , Muzikė ||::...... Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur