Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Urime Graden S.Moderator KoSOvA-PoWeR

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ReAlKiNg
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
ReAlKiNg

Male Numri i postimeve : 150
Emri : Emri :B3$$! Profesioni: Hacking -->>> Location--->> Hacking & Futbolli
Vendodhja : Ana Shmaiit Te Babadimri.!!
Registration date : 16/02/2008

Urime Graden S.Moderator KoSOvA-PoWeR Empty
MesazhTitulli: Urime Graden S.Moderator KoSOvA-PoWeR   Urime Graden S.Moderator KoSOvA-PoWeR Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 3:36 pm

Urime Graden S.Moderator KosOvA-PoWeR E GzoFsh BrO:)!

_________________
Urime Graden S.Moderator KoSOvA-PoWeR 303e2px

Vs Hala Nuk Ka Dek Veq Kanihere Po Don Pushim Veq Sa Her Qe ka Mu Kthy Ka me Ba Naj Eksplodim.!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.vs-team.org
BlackID
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
BlackID

Male Numri i postimeve : 116
Age : 28
Emri : BlackID
Mosha : 15
Vendodhja : Ne PC
Registration date : 27/02/2008

Urime Graden S.Moderator KoSOvA-PoWeR Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Graden S.Moderator KoSOvA-PoWeR   Urime Graden S.Moderator KoSOvA-PoWeR Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 7:05 pm

Urime KosOvA-PoWeR e trashegofsh ket Gard

Me Respet Staffi i VS-TEAM Wink

_________________
Urime Graden S.Moderator KoSOvA-PoWeR Cooltext81217932no8
Urime Graden S.Moderator KoSOvA-PoWeR 120626977930578460

BlackID From the black world comes the legend called BlackID!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://Www.Vs-Team.Org
 
Urime Graden S.Moderator KoSOvA-PoWeR
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ......::|| Diskutime Shoqerore ||::..... :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: