Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Urime Graden V.I.P Dj NoLi

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
ReAlKiNg
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
ReAlKiNg


Male Numri i postimeve : 150
Emri : Emri :B3$$! Profesioni: Hacking -->>> Location--->> Hacking & Futbolli
Vendodhja : Ana Shmaiit Te Babadimri.!!
Registration date : 16/02/2008

Urime Graden V.I.P Dj NoLi Empty
MesazhTitulli: Urime Graden V.I.P Dj NoLi   Urime Graden V.I.P Dj NoLi Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 3:36 pm

Urime Graden V.I.P Dj NoLi e Gzofsh Bro;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.vs-team.org
BlackID
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
BlackID


Male Numri i postimeve : 116
Age : 29
Emri : BlackID
Mosha : 15
Vendodhja : Ne PC
Registration date : 27/02/2008

Urime Graden V.I.P Dj NoLi Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Graden V.I.P Dj NoLi   Urime Graden V.I.P Dj NoLi Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 7:02 pm

E Gxofsh Dj NoLi Garden VIP
me te mira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://Www.Vs-Team.Org
 
Urime Graden V.I.P Dj NoLi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Urime Graden Moderator 3c0
» Urime Graden Desinger ToniDesign
» Urime Graden S.Moderator KoSOvA-PoWeR
» [Bised] Urime Pavarsia Te Gjith Shqiptarve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ......::|| Diskutime Shoqerore ||::..... :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: