ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

......::|| Hacking & Security ||::......

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Hacking

Nė forumin tonė Hacking do tė gjėni dhe mund tė postoni shumė gjėra interesante dhe mjaft tė vlefshme, muund tė bėni postimet tuaja pėr siguriminin e kompjuterit tuaj, mund te tregoni lajmet e fundit rrėth botes sė Security, te bashkebisedojmė pėr kėtė, dhe mund te gjeni mjetet e nevoitura pėr security, po ashtu kėtu mund te gjėni edhe licensat e shum programeve te cilat paguhen, e ne ju mundesojmė qė ato ti celni falas.
2846Wed Apr 16, 2008 1:46 pm
ReAlKiNg Konto Gjermane Postoni Ketu.!!
Asnjė mesazh i ri

Warez

Warez Free Appz Games Mp3z Hacking Serialz Crackz Ftpz Romz.. Post http/ftp links here, requests and all kinds of warez talk allowed here...
24Thu Feb 28, 2008 4:06 pm
BlackID Shkarkoni Antivirusa Full Ketu.!
......::|| Hacking & Security ||::...... Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur