Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Ndize Pc Tuaj Per 10 Sekonda

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
BlackID
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
BlackID


Male Numri i postimeve : 116
Age : 29
Emri : BlackID
Mosha : 15
Vendodhja : Ne PC
Registration date : 27/02/2008

Ndize Pc Tuaj Per 10 Sekonda Empty
MesazhTitulli: Ndize Pc Tuaj Per 10 Sekonda   Ndize Pc Tuaj Per 10 Sekonda Icon_minitimeMon Mar 03, 2008 3:52 pm

vazhdojm .....

Click ne start button -----> pastaj shko Run -----> dhe shtype Regedit -----> preke enter

Kjo do ta hap nje "Registery Editor"

Tash shikon per "key":
HKEY_LOACAL_MECHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contr ol\ContentIndex

Tani e gjen nje key qe quhet "Startup Delay" -----> kliko dy her ne te

Where its Base, kliko Decimal -- esht Default Value eshte 4800000,
Ndryshoje ne: 40000

Tani mbylle Registry Editor dhe ristatroje kompjuterin

Ne rast te prishjes se PC une nuk maj pergjetsi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://Www.Vs-Team.Org
3c0o`
V.I.P
V.I.P
3c0o`


Male Numri i postimeve : 18
Age : 29
Mosha : 14 Vjet :)
Vendodhja : n`Hann
Registration date : 25/03/2008

Ndize Pc Tuaj Per 10 Sekonda Empty
MesazhTitulli: Re: Ndize Pc Tuaj Per 10 Sekonda   Ndize Pc Tuaj Per 10 Sekonda Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 5:21 pm

Shumm Tuto e ForT WaLLa Veq Perpara bess Met Mira Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Qendr@King
! SuPeR MoDeRaToR !
! SuPeR MoDeRaToR !
Qendr@King


Male Numri i postimeve : 40
Age : 28
Emri : Qendrim
Mosha : 14
Vendodhja : Italy
Registration date : 13/04/2008

Ndize Pc Tuaj Per 10 Sekonda Empty
MesazhTitulli: Re: Ndize Pc Tuaj Per 10 Sekonda   Ndize Pc Tuaj Per 10 Sekonda Icon_minitimeSun Apr 13, 2008 10:51 pm

Nuk Man Pergjesi hehe Shum e Fort A
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.Qendra.Get-Forum.Net
Sponsored content

Ndize Pc Tuaj Per 10 Sekonda Empty
MesazhTitulli: Re: Ndize Pc Tuaj Per 10 Sekonda   Ndize Pc Tuaj Per 10 Sekonda Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ndize Pc Tuaj Per 10 Sekonda
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si Ta FoRcOnI RrJeTiN TuAj
» Nje menyr per shpejtimin e PC-s tuaj
» Si Behet ora ne shqip ne kompjuterin tuaj...
» Lirimi-Crack Ne Rrethin Tuaj
» Rregullat Per Reklamimin e Faqes Tuaj Ne Vs-Team

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tutorials & Mesime-
Kėrce tek: