Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Si Behet ora ne shqip ne kompjuterin tuaj...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ReAlKiNg
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
ReAlKiNg


Male Numri i postimeve : 150
Emri : Emri :B3$$! Profesioni: Hacking -->>> Location--->> Hacking & Futbolli
Vendodhja : Ana Shmaiit Te Babadimri.!!
Registration date : 16/02/2008

Si Behet ora ne shqip ne kompjuterin tuaj... Empty
MesazhTitulli: Si Behet ora ne shqip ne kompjuterin tuaj...   Si Behet ora ne shqip ne kompjuterin tuaj... Icon_minitimeWed Mar 05, 2008 7:01 pm

Ja Pra Antar te nderuar Vendosa Me Ju Tregu Se SI Te Bejm Oren E pc Ne Gjuhen Shqipe

shum menyr e leht......
Control Panel ->Regional and Language Options
zgjidhe->-> Albanian edhe-> ok......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.vs-team.org
 
Si Behet ora ne shqip ne kompjuterin tuaj...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ndize Pc Tuaj Per 10 Sekonda
» Si ta pastroni kompjuterin nga temp1.exe, temp2.exe...
» Si te pastrojme kompjuterin nga reklamat dhe spiunet !!
» Si te pastrojme kompjuterin nga reklamat dhe spiunet?
» Si Ta FoRcOnI RrJeTiN TuAj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tutorials & Mesime-
Kėrce tek: