Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 *** Risi ***Fito Euro vetem me disa klikime ne dite !!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ReAlKiNg
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
ReAlKiNg


Male Numri i postimeve : 150
Emri : Emri :B3$$! Profesioni: Hacking -->>> Location--->> Hacking & Futbolli
Vendodhja : Ana Shmaiit Te Babadimri.!!
Registration date : 16/02/2008

*** Risi ***Fito Euro vetem me disa klikime ne dite !!! Empty
MesazhTitulli: *** Risi ***Fito Euro vetem me disa klikime ne dite !!!   *** Risi ***Fito Euro vetem me disa klikime ne dite !!! Icon_minitimeMon Mar 03, 2008 4:18 pm

Se pari regjistrohu ketU :

http://www.clickforcents.com/join.ph...d=diablohacker

Keto te dhena qe kerkohen plotesoi dhe aty tek
Referrer ID .. lene diablohacker .... ( mos u frigoni se sosht kurgju , aty kerkohet ai qe te ka than mu regjistru , dmth aty me ndihmoni mua ju )

Masnej kur te regjistrohesh i ki do weba ....
Ata weba kur ti klikojsh te shtohen ka 2 Cent , ose 3 Cent ....
Pret 30 Sekonda. ...ddhe te shtohen centat ...

Mbasi qe te bahen 10 Euro ... ju mundeni me i transferu ne PAYPAL ...

Nese skeni paypal ... lajmeromni mua ..... une ja u transferoi ne paypal temin dhe ju keni mundesi me i shfrytezu parat.....pra kontaktojme ne MSN


Provojeni . cka keni me pyet pyetni ketu ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.vs-team.org
 
*** Risi ***Fito Euro vetem me disa klikime ne dite !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Disa web faqe per Visual Basic:
» Si ta fshijm vetem nje link prej Internet Explorer

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ......::|| Sherbime,Oferta ||::...... :: Oferta & Kerkesat-
Kėrce tek: