Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Si te ndalojme shfaqjen e raportit DON'T SEND ERROR !!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BlackID
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
BlackID


Male Numri i postimeve : 116
Age : 29
Emri : BlackID
Mosha : 15
Vendodhja : Ne PC
Registration date : 27/02/2008

Si te ndalojme shfaqjen e raportit DON'T SEND ERROR !!! Empty
MesazhTitulli: Si te ndalojme shfaqjen e raportit DON'T SEND ERROR !!!   Si te ndalojme shfaqjen e raportit DON'T SEND ERROR !!! Icon_minitimeMon Mar 03, 2008 3:34 pm

Ne qoftese deshironi qe te mos ju shfaqet raporti DON'T SEND ERROR ndiqni hapat e mepshtem::

1.Shko ne My Computer dhe me te djathten e mausit kliko mbi te

2.Shko ne properties

3.Pastaj shko tek Advanced

4.Pastaj shko tek "error reporting button"

5.Kliko Disable error reporting

6.dhe me ne fund Kliko OK

Dhe keshtu nuk paraqitet me DON'T SEND ERROR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://Www.Vs-Team.Org
 
Si te ndalojme shfaqjen e raportit DON'T SEND ERROR !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tutorials & Mesime-
Kėrce tek: