Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Shpejto Mozilla FireFox

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
BlackID
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
BlackID


Male Numri i postimeve : 116
Age : 29
Emri : BlackID
Mosha : 15
Vendodhja : Ne PC
Registration date : 27/02/2008

Shpejto Mozilla FireFox Empty
MesazhTitulli: Shpejto Mozilla FireFox   Shpejto Mozilla FireFox Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 9:34 pm

Klikoni me tastin e djathte te mausit mbi shortcut-in e Firefox-it
Zjgjidheni Propertise
Pasi te hapet shkoni tek fusha target
dhe shtoni " /Prefetch:1" (ne fund te tekstit, pa e fshire taxtin praprak.
Teksti do te dukej keshtu C:\Program Files\Mozilla Firezox\firefox.exe" /Prefetch:1
Klikoni "Apply"
Klikoni "OK"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://Www.Vs-Team.Org
ReAlKiNg
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
ReAlKiNg


Male Numri i postimeve : 150
Emri : Emri :B3$$! Profesioni: Hacking -->>> Location--->> Hacking & Futbolli
Vendodhja : Ana Shmaiit Te Babadimri.!!
Registration date : 16/02/2008

Shpejto Mozilla FireFox Empty
MesazhTitulli: O Man thnx per kit sen   Shpejto Mozilla FireFox Icon_minitimeSat Mar 22, 2008 10:18 am

Thnx Per kit Post Bro :d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.vs-team.org
 
Shpejto Mozilla FireFox
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tutorials & Mesime-
Kėrce tek: