Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Nese deshironi ta hekni reklamen WELLCOME qe ndezet kompjuteri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BlackID
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
BlackID


Male Numri i postimeve : 116
Age : 29
Emri : BlackID
Mosha : 15
Vendodhja : Ne PC
Registration date : 27/02/2008

Nese deshironi ta hekni reklamen WELLCOME qe ndezet kompjuteri Empty
MesazhTitulli: Nese deshironi ta hekni reklamen WELLCOME qe ndezet kompjuteri   Nese deshironi ta hekni reklamen WELLCOME qe ndezet kompjuteri Icon_minitimeMon Mar 03, 2008 3:55 pm

1. Shko Start / Run , Shkruje msconfig, dhe kliko OK.
2. Shko te menyja BOOT.INI tab, Kliko me posht /NOGUIBOOT .
3. Dhe kliko OK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://Www.Vs-Team.Org
 
Nese deshironi ta hekni reklamen WELLCOME qe ndezet kompjuteri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tutorials & Mesime-
Kėrce tek: