Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Shkruaj Emrin Tek Ora ne pc

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BlackID
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
BlackID


Male Numri i postimeve : 116
Age : 29
Emri : BlackID
Mosha : 15
Vendodhja : Ne PC
Registration date : 27/02/2008

Shkruaj Emrin Tek Ora ne pc Empty
MesazhTitulli: Shkruaj Emrin Tek Ora ne pc   Shkruaj Emrin Tek Ora ne pc Icon_minitimeMon Mar 03, 2008 3:41 pm

Tuto si te shkruajm emrin tek ora ne pc ....

Mas Pari Shkojm Start

Tani Control Panel

...Tani : Date , Time , Language and Regional Options

..vazhdojm Regional and Language Options

tani Shkojm Coustomize

Pastaj => Time ( nalt e keni aty tek Number | Currency | Time | Date )
Shkruaj Emrin Tek Ora ne pc 2h2r1mpfi3


edhe tani h:mm:ss tt dhe e shkruajm emrin vetem me nje thonjez ' , psh. 'Muja HaCk'

dhe ne fund Ok eshe kryhet ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://Www.Vs-Team.Org
 
Shkruaj Emrin Tek Ora ne pc
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tutorials & Mesime-
Kėrce tek: