Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Pujol: Barcelona-Manēester Junajted, gjysmėfinalja mė e mirė nė histori tė "Champions"-it

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Qendr@King
! SuPeR MoDeRaToR !
! SuPeR MoDeRaToR !
Qendr@King


Male Numri i postimeve : 40
Age : 28
Emri : Qendrim
Mosha : 14
Vendodhja : Italy
Registration date : 13/04/2008

Pujol: Barcelona-Manēester Junajted, gjysmėfinalja mė e mirė nė histori tė "Champions"-it Empty
MesazhTitulli: Pujol: Barcelona-Manēester Junajted, gjysmėfinalja mė e mirė nė histori tė "Champions"-it   Pujol: Barcelona-Manēester Junajted, gjysmėfinalja mė e mirė nė histori tė "Champions"-it Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 12:05 am

Kapiteni i Barcelonės, Karlos Pujol, ka pohuar se gjysmėfinalja e Ligės sė Kampionėve ndėrmjet Barcelonės dhe Manēester Junajtedit, ndoshta do tė jetė ndeshja mė e madhe nė histori.
"Jam i sigurt se nėse Manēester Junajtedi do tė vazhdojė tė luajė kėshtu edhe vitin e ardhshėm, do ta fitojė Ligėn e Kampionėve, por sivjet nuk do t'ia arrijė kėtij qėllimi", ka theksuar Pujol. Nė kėtė sfidė do tė jenė yjet si Kristiano Ronaldo, Uejn Runi e Karlos Tevez nė njėrėn anė dhe Tieri Anri, Lionel Mesi e Samuel Eto nė anėn tjetėr. "Kjo do tė jetė gjysmėfinalja mė e mirė nė historinė e Ligės sė Kampionėve. E respektojmė shumė Manēester Junajtedin, ngase ėshtė klub i madh me lojtarė fantastikė. Pres dy ndeshje tė shkėlqyeshme, por nė fund jam i bindur se do tė jemi ne ata qė do tė udhėtojmė nė Moskė", ka nėnvizuar Pujol. "Kristiano Ronaldo ėshtė njė lojtar fantastik. Ėshtė artaktiv nė fushėn e lojės dhe shėnon shumė gola. Ai mund ta vendos vetė ndeshjen. Por, edhe ne kemi lojtarė tė shkėlqyeshėm, kurse pėr kėto dy sfida nė fushė do tė kthehet edhe Lionel Mesi, i cili shumė i rėndėsishėm pėr skuadrėn tonė", ka pėrfunduar Pujol.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.Qendra.Get-Forum.Net
 
Pujol: Barcelona-Manēester Junajted, gjysmėfinalja mė e mirė nė histori tė "Champions"-it
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lajmet e Futbollit Ketu
» Si ta ndryshojm "Welcome-n" dhe Startin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ......::|| Diskutime Shoqerore ||::..... :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: