ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 *** Risi ***Fito Euro vetem me disa klikime ne dite !!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ReAlKiNg
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
ReAlKiNg

Male Numri i postimeve : 150
Emri : Emri :B3$$! Profesioni: Hacking -->>> Location--->> Hacking & Futbolli
Vendodhja : Ana Shmaiit Te Babadimri.!!
Registration date : 16/02/2008

*** Risi ***Fito Euro vetem me disa klikime ne dite !!! Empty
MesazhTitulli: *** Risi ***Fito Euro vetem me disa klikime ne dite !!!   *** Risi ***Fito Euro vetem me disa klikime ne dite !!! Icon_minitimeMon Mar 03, 2008 4:18 pm

Se pari regjistrohu ketU :

http://www.clickforcents.com/join.ph...d=diablohacker

Keto te dhena qe kerkohen plotesoi dhe aty tek
Referrer ID .. lene diablohacker .... ( mos u frigoni se sosht kurgju , aty kerkohet ai qe te ka than mu regjistru , dmth aty me ndihmoni mua ju )

Masnej kur te regjistrohesh i ki do weba ....
Ata weba kur ti klikojsh te shtohen ka 2 Cent , ose 3 Cent ....
Pret 30 Sekonda. ...ddhe te shtohen centat ...

Mbasi qe te bahen 10 Euro ... ju mundeni me i transferu ne PAYPAL ...

Nese skeni paypal ... lajmeromni mua ..... une ja u transferoi ne paypal temin dhe ju keni mundesi me i shfrytezu parat.....pra kontaktojme ne MSN


Provojeni . cka keni me pyet pyetni ketu ....

_________________
*** Risi ***Fito Euro vetem me disa klikime ne dite !!! 303e2px

Vs Hala Nuk Ka Dek Veq Kanihere Po Don Pushim Veq Sa Her Qe ka Mu Kthy Ka me Ba Naj Eksplodim.!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.vs-team.org
 
*** Risi ***Fito Euro vetem me disa klikime ne dite !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ......::|| Sherbime,Oferta ||::...... :: Oferta & Kerkesat-
Kėrce tek: