ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Shkruaj Emrin Tek Ora ne pc

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BlackID
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
BlackID

Male Numri i postimeve : 116
Age : 26
Emri : BlackID
Mosha : 15
Vendodhja : Ne PC
Registration date : 27/02/2008

Shkruaj Emrin Tek Ora ne pc Empty
MesazhTitulli: Shkruaj Emrin Tek Ora ne pc   Shkruaj Emrin Tek Ora ne pc Icon_minitimeMon Mar 03, 2008 3:41 pm

Tuto si te shkruajm emrin tek ora ne pc ....

Mas Pari Shkojm Start

Tani Control Panel

...Tani : Date , Time , Language and Regional Options

..vazhdojm Regional and Language Options

tani Shkojm Coustomize

Pastaj => Time ( nalt e keni aty tek Number | Currency | Time | Date )
Shkruaj Emrin Tek Ora ne pc 2h2r1mpfi3


edhe tani h:mm:ss tt dhe e shkruajm emrin vetem me nje thonjez ' , psh. 'Muja HaCk'

dhe ne fund Ok eshe kryhet ....

_________________
Shkruaj Emrin Tek Ora ne pc Cooltext81217932no8
Shkruaj Emrin Tek Ora ne pc 120626977930578460

BlackID From the black world comes the legend called BlackID!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://Www.Vs-Team.Org
 
Shkruaj Emrin Tek Ora ne pc
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tutorials & Mesime-
Kėrce tek: