ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Urime Graden Desinger ToniDesign

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ReAlKiNg
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
ReAlKiNg

Male Numri i postimeve : 150
Emri : Emri :B3$$! Profesioni: Hacking -->>> Location--->> Hacking & Futbolli
Vendodhja : Ana Shmaiit Te Babadimri.!!
Registration date : 16/02/2008

Urime Graden Desinger ToniDesign Empty
MesazhTitulli: Urime Graden Desinger ToniDesign   Urime Graden Desinger ToniDesign Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 3:37 pm

Urime Graden Desinger Tonidesing e Gzofsh Bro;)

_________________
Urime Graden Desinger ToniDesign 303e2px

Vs Hala Nuk Ka Dek Veq Kanihere Po Don Pushim Veq Sa Her Qe ka Mu Kthy Ka me Ba Naj Eksplodim.!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.vs-team.org
BlackID
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
BlackID

Male Numri i postimeve : 116
Age : 26
Emri : BlackID
Mosha : 15
Vendodhja : Ne PC
Registration date : 27/02/2008

Urime Graden Desinger ToniDesign Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Graden Desinger ToniDesign   Urime Graden Desinger ToniDesign Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 7:01 pm

Urime Urime haver te pergezoj per ket Gard Wink

_________________
Urime Graden Desinger ToniDesign Cooltext81217932no8
Urime Graden Desinger ToniDesign 120626977930578460

BlackID From the black world comes the legend called BlackID!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://Www.Vs-Team.Org
 
Urime Graden Desinger ToniDesign
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ......::|| Diskutime Shoqerore ||::..... :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: