ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Urime Graden V.I.P Dj NoLi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ReAlKiNg
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
ReAlKiNg

Male Numri i postimeve : 150
Emri : Emri :B3$$! Profesioni: Hacking -->>> Location--->> Hacking & Futbolli
Vendodhja : Ana Shmaiit Te Babadimri.!!
Registration date : 16/02/2008

Urime Graden V.I.P Dj NoLi Empty
MesazhTitulli: Urime Graden V.I.P Dj NoLi   Urime Graden V.I.P Dj NoLi Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 3:36 pm

Urime Graden V.I.P Dj NoLi e Gzofsh Bro;)

_________________
Urime Graden V.I.P Dj NoLi 303e2px

Vs Hala Nuk Ka Dek Veq Kanihere Po Don Pushim Veq Sa Her Qe ka Mu Kthy Ka me Ba Naj Eksplodim.!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.vs-team.org
BlackID
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
BlackID

Male Numri i postimeve : 116
Age : 26
Emri : BlackID
Mosha : 15
Vendodhja : Ne PC
Registration date : 27/02/2008

Urime Graden V.I.P Dj NoLi Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Graden V.I.P Dj NoLi   Urime Graden V.I.P Dj NoLi Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 7:02 pm

E Gxofsh Dj NoLi Garden VIP
me te mira

_________________
Urime Graden V.I.P Dj NoLi Cooltext81217932no8
Urime Graden V.I.P Dj NoLi 120626977930578460

BlackID From the black world comes the legend called BlackID!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://Www.Vs-Team.Org
 
Urime Graden V.I.P Dj NoLi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ......::|| Diskutime Shoqerore ||::..... :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: