ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Shpejto Mozilla FireFox

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BlackID
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
BlackID

Male Numri i postimeve : 116
Age : 26
Emri : BlackID
Mosha : 15
Vendodhja : Ne PC
Registration date : 27/02/2008

Shpejto Mozilla FireFox Empty
MesazhTitulli: Shpejto Mozilla FireFox   Shpejto Mozilla FireFox Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 9:34 pm

Klikoni me tastin e djathte te mausit mbi shortcut-in e Firefox-it
Zjgjidheni Propertise
Pasi te hapet shkoni tek fusha target
dhe shtoni " /Prefetch:1" (ne fund te tekstit, pa e fshire taxtin praprak.
Teksti do te dukej keshtu C:\Program Files\Mozilla Firezox\firefox.exe" /Prefetch:1
Klikoni "Apply"
Klikoni "OK"

_________________
Shpejto Mozilla FireFox Cooltext81217932no8
Shpejto Mozilla FireFox 120626977930578460

BlackID From the black world comes the legend called BlackID!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://Www.Vs-Team.Org
ReAlKiNg
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
ReAlKiNg

Male Numri i postimeve : 150
Emri : Emri :B3$$! Profesioni: Hacking -->>> Location--->> Hacking & Futbolli
Vendodhja : Ana Shmaiit Te Babadimri.!!
Registration date : 16/02/2008

Shpejto Mozilla FireFox Empty
MesazhTitulli: O Man thnx per kit sen   Shpejto Mozilla FireFox Icon_minitimeSat Mar 22, 2008 10:18 am

Thnx Per kit Post Bro :d

_________________
Shpejto Mozilla FireFox 303e2px

Vs Hala Nuk Ka Dek Veq Kanihere Po Don Pushim Veq Sa Her Qe ka Mu Kthy Ka me Ba Naj Eksplodim.!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.vs-team.org
 
Shpejto Mozilla FireFox
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tutorials & Mesime-
Kėrce tek: