ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Levix coursorin me an te Tastatieres

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BlackID
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
Xx|♠| BaBuShii |♠|xX
BlackID

Male Numri i postimeve : 116
Age : 26
Emri : BlackID
Mosha : 15
Vendodhja : Ne PC
Registration date : 27/02/2008

Levix coursorin me an te Tastatieres Empty
MesazhTitulli: Levix coursorin me an te Tastatieres   Levix coursorin me an te Tastatieres Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 9:29 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Nese mausi i pc-se tuaj nuj punon atehere keni mundesi qe disa operacione ne pc t`i kryeni me ane te tastieres duke levizur kursorin:
1.SHTYPNI SHIH+ALT+NUM LOCK
2.Me pas enter
Ne shiritin start ne anen e djathte te tij do te del ikona e mousit nese eshte e deaktiziuar shtypni NUM LOCK per ta aktivizuar si dhe anasjelttas.
Per te levizur kursorin shtypni numrat 8(LART)6(DJATHTAS)4(MAJTAS)2(POSHTE)kurse numrin 5 per ENTER.....

_________________
Levix coursorin me an te Tastatieres Cooltext81217932no8
Levix coursorin me an te Tastatieres 120626977930578460

BlackID From the black world comes the legend called BlackID!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://Www.Vs-Team.Org
 
Levix coursorin me an te Tastatieres
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tutorials & Mesime-
Kėrce tek: