ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Google trick to find private pictures

Shko poshtė 
AutoriMesazh
d1t1
Admin/WebMaster
Admin/WebMaster
d1t1

Male Numri i postimeve : 7
Age : 28
Mosha : 17
Vendodhja : N\'Han
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Google trick to find private pictures   Fri Mar 21, 2008 5:23 pm

Qe pe shkruj ni per me gjet foto private ne google

Me ane te kesaj komande mund te gjeni shume foto private dhe interesante me ane te google.mjafton te shkruani komandem e meposhtme dhe te klikoni search dhe shikojeni vete se cfare ndosh.

intitle:index.of +"Indexed by Apache::Gallery
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Google trick to find private pictures
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ......::|| Hacking & Security ||::...... :: Hacking-
Kėrce tek: